Hakkımızda

MBH Gıda 2006 yılında gıda sektörüne yıllarca emek vermiş profesyoneller tarafından kuruldu. Mbh Gıda, en iyi kalite de süt ürünleri üretmeyi ana çalışma alanı olarak belirlemiştir. Mbh Gıda kendi yarattığı Aklena Markası ile tüm Ortadoğu’nun en sevilen peynirlerini ve tüm Türkiye’de ulusal zincir marketler aracılığı ile herkesin hayranlığını kazanan tatları tüketiciyle 2006 yılından itibaren buluşturmaya devam etmektedir.

Mbh Gıda kuruluşundan itibaren her zaman satış stratejisini “en iyi ürünü en uygun fiyata sunma” olarak belirlemiştir. Bunun için müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamak gayesi ile teknolojiyi ve sanayi alanındaki gelişmeleri takip etmekte,bu gelişmeleri firmamız bünyesinde uygulamaya yönelik "SÜREKLİ İYİLEŞTİRME" çalışmalarını yapmakta ve desteklemekteyiz.

Tüm bunların sonucunda da MBH Gıda, süt ürünleri alanında 2010 yılından itibaren hep en iyi ilk üç ihracatçı arasında yerini almış ve 2018 ve 2019 yıllarını da süt sektörünün ihracat şampiyonu olarak tamamlamıştır

/Files/chhese_1.jpg

MBH Gıda, süt ürünleri sektöründe en iyi ve en güvenilir firma olmayı, çevreye saygılı dünya mirasının gelecek nesiller için de bugünden yarına kesintisiz sürdürülebilmesini sağlayan firmalardan biri olmayı hedefler.

Sütün doğasındaki değerleri toplumun yararına sunma bilinciyle, bize emanet edilen kaynakları en verimli şekilde kullanarak, üreticiden tüketiciye kadar tüm zincirde yer alan unsurların kesintisiz ve sürekli büyüyen, değişen yaşam şartları çerçevesinde karlılığı, verimliliği büyütmeyi, bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı, doğal, sağlıklı ve lezzetli süt ürünleri sunmayı misyonu olarak belirlemiştir.

Tüketicilerin sürekli olarak tercih ettiği, alırken ve tüketirken güven duyduğu, standart ve hijyenik koşullarda ürün geliştirmek ve üretmek. Müşterilerimize ve bayilerimize sunulan hizmet kalitesini arttırmak ve zamanında hizmet sunmak. 

Her aşamada kalite

Müşterilerimize ve bayilerimize sunulan hizmet kalitesini arttırmak ve zamanında hizmet sunmak. Tüm çalışanlarımızın karşılıklı etkileşim ve eğitimlerle toplam kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimsemesini sağlamak ve bunun sonucunda yaşam standartımızı yükseltmek. 

Mal ve hizmet sunan üretici ve tedarikçilerimizin, MBH'nin "SÜREKLİ İYİLEŞTİRME" politika ve hedefleri doğrultusunda kendilerini geliştirmeleri ve toplam kalite bilincini benimsemelerini sağlamak. Kalite Politikalarımızla şirketimizin verimliliğini arttırarak, karlılığı devamlı yükselen ve yatırımlarını özkaynaklarıyla finanse eden bir firma olmak.

Kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketicilerimize sunarken, faaliyet gösterdiğimiz çalışma ortamında çevreyi korumak ,Çevre ile ilgili tüm mevzuat ve düzenlemelere uymayı, enerji ve doğal kaynakları en verimli düzeyde kullanmayı, geri dönüşümlü ambalaj malzemeleri kullanmayı ve geri dönüşüm faaliyetlerini geliştirmek için sürekli iyileştirme yapmayı, kirliliğin önlenmesi ve çalışanlara çevre konusunda vereceği eğitimlerle bilinçlendirmeyi, bilgilendirmeyi ve motivasyonunu sağlamayı, çevresel performansı sürekli iyileştirmeyi en temel görevimizdir.

/Files/quality_policy.jpg

Kalite Politikamız

Mbh Gıda olarak, üretimin her aşamasında hijyen, kalite ve sorumluluklarımızdan asla taviz vermiyoruz. Bu politika benimsediğimiz en temel ilkemizdir. Tüketicilerin sürekli olarak tercih ettiği, alırken ve tüketirken güven duyduğu, standart ve hijyenik koşullarda ürün geliştirmek ve üretmek için devamlı çalışıyoruz. Mal ve hizmet sunan üretici ve tedarikçilerimizin, MBH'nin "SÜREKLİ İYİLEŞTİRME" politika ve hedefleri doğrultusunda kendilerini geliştirmeleri ve toplam kalite bilincini benimsemelerini sağlıyoruz.

image

100% Güvenli

Gelişmiş teknolijmiz ile her aşamayı takip edebiliyoruz. Bu sayede besin değerini kaybetmemiş, fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik açıdan temiz ve güvenli gıdaları, bozulmadan sizinle buluşturuyoruz.

image

Geleneksel Üretim

Geleneksel damak tadına uygun süt ve süt ürünlerini, tatlandırıcı ve katkı maddelerden uzak tutarak, bildiğiniz değerler ve yılların alışkanlığı olan damak tadınız ile birlikte sizlerle sunuyoruz.

image
image

100% Doğal

Herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan üretilen, güvenilir ve doğal hammadde seçimi yaparak, üretimden tüketime, en doğal süt ürünlerini denetim mekanızması ile sizlere sunuyoruz.

image

Sağlıklı Ürünler

Süt ve süt ürünleri, sağlıklı beslenmenin temel taşlarıdır. Her aşamada yapılan laboratuvar kontrolleri ve denetimler ile doğallığı bozulmayan sağlıklı ürünleri sizlere sunuyoruz.